Телефон: 3-21-86

Поліклініка для дорослих та дітей з клініко-діагностичним центром надає амбулаторно-поліклінічну допомогу населенню району.

Поліклініка працює з 08.00 до 18.00 годин, розраховане на 719 відвідувань у зміну .

Поліклінічні відділенняЗавідувач поліклініки – Бельмас Едуард Володимирович

лікар-уролог вищої категорії,

районний уролог

 

 

 

Старша сестра медична Гризун Світлана Володимирівна – вища кваліфікаційної категорії.

Голова ЛКК -Троценко Любов Михайлівна – лікар кардіолог, перша кваліфікаційна категорія.

В поліклініці ведуть прийом лікарі 16 спеціальностей.

Для покращення діагностики лікарям допомагають: лікарі УЗД, лікарі ендоскопісти, лікарі рентгенологи.
Функціонують кабінети: процедурний, контрольованого лікування, кабінет видачі листів непрацездатності.
В поліклініці для дорослих та дітей з КДЦ (клініко діагностичним центром):

Ведуть прийом слідуючі спеціалісти:

Косенко Вікторія Іванівна – лікар-інфекціоніст кабінету «Довіра».
Добродіна Марина Вікторівна – лікар-інфекціоніст другої кваліфікаційної категорії.
Заканавська Оксана Іванівна – лікар-ендокринолог першої кваліфікаційної категорії.
Король Юлія Володимирівна – лікар-кардіолог.
Троценко Любов Михайлівна – лікар-кардіолог першої кваліфікаційної категорії.
Костров Олег Миколайович – лікар-невропатолог другої кваліфікаційної категорії.
Черевко Альона Олександрівна – лікар-невропатолог.
Покопцева Людмила Степанівна – лікар-невропатолог вищої кваліфікаційної категорії.
Поліщук Наталія В’ячеславівна – лікар-ревматолог вищої кваліфікаційної категорії.
Слуцька Раїса Володимирівна – лікар-терапевт першої кваліфікаційної категорії.
Трухан Надія Михайлівна – лікар-терапевт першої кваліфікаційної категорії з обслуговування потерпілих від аварії на ЧАЕС.
Рояко Ольга Володимирівна – лікар-терапевт з обслуговування ветеранів ВВВ.
Тертишник Алімпій Миколайович – лікар-хірург, проктолог першої кваліфікаційної категорії.
Костенко Володимир Михайлович – лікар-хірург.
Узунов Володимир Євгенович – лікар-хірург.
Корнієнко Ігор Сергійович – лікар-хірург, проктолог.
Стрижак В’ячеслав Володимирович – лікар ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії.
Шпаченко Олег Сергійович – лікар ортопед-травматолог першої кваліфікаційної категорії.
Кучковський Павло Євгенович – лікар-отоларинголог першої кваліфікаційної категорії.
Семко Наталія Миколаївна – лікар-отоларинголог.
Карпова Раїса Андріївна – лікар-офтальмолог.
Загороднова Ірина Борисівка – лікар-офтальмолог першої кваліфікаційної категорії.
Орлянська Надія Вікторівна – лікар-офтальмолог першої кваліфікаційної категорії.
Монукало Валентин Станіславович – лікар-пульмонолог.
Лукич Юлія Миколаївна – лікар-пульмонолог.
Головченко Тетяна Юіївна – лікар-уролог другої кваліфікаційної категорії.
Якубовський Микола Миколайович – лікар-уролог.
Панченко Наталія Володимирівна – лікар-гастроентеролог.

В діагностичному процесі лікарям поліклініки допомагають:

Кабінет УЗД в якому прийом ведуть:

  • Логвінов Едуар Володимирович – лікар УЗД першої кваліфікаційної категорії.
    Шрамко В’ячеслав Васильович – лікар УЗД другої кваліфікаційної категорії.
  • Обслуговують жінок з гінекологічним захворюванням та вагітних Кузьменко Валентина Миколаївна – лікар УЗД першої кваліфікаційної категорії.
  • Ільченко Віталія Миколаївна – лікар УЗД.

В кабінеті проводяться слідуючі дослідження:

  • УЗД органів черевної порожнини та малого тазу, щитоподібної залози, молочної залози, серця, сечовивідної системи, моніторинг статевих органів чоловіків, вагітності та пренатальна діагностика вад розвитку плода, нейросонографія дітей раннього віку, лімфатичної системи.

Кабінет ендоскопії:

  • Кухар Володимир Дмитрович – лікар-ендоскопіст вищої кваліфікаційної категорії.
  • Швайка Сергій Володимирович – лікар-ендоскопіст.
  • В кабінеті проводяться: озофагогастродуоденоскопія, бронхоскопія, колоноскопія.

Кабінет комп’ютерної томографії:

  • Шрамко В’ячеслав Васильович – лікар-рентгенолог вищої кваліфікаційної категорії.
    В кабінеті проводиться комп’ютерна томографія системи органів, напливна та з контрастуванням.

Кабінет функціональної діагностики:

  • Дзюба Людмила Олександрівна – лікар з функціональної діагностики вищої кваліфікаційної категорії.
  • Залій Людмила Миколаївна – лікар з функціональної діагностики другої кваліфікаційної категорії.

В кабінеті проводяться слідуючі дослідження: електрокардіографія, холтер ЕКГ, спірографія, холтер АТ, реовазографія, реоенцефалографія, велоергометрія.

  • Натяганчук Микола Іванович – лікар-онколог.
  • Шинкаренко Микола Іванович – лікар-онколог.

Також на базі поліклініки функціонує протитуберкульозний кабінет:

  • Сівак Ольга Миколаївна – лікар-фтизіатр першої кваліфікаційної категорії.
  • Монукало Валентин Станіславович – лікар-фтизіатр другої кваліфікаційної категорії.

Також функціонує кабінет з лікувальної фізкультури.

  • Сеник Михайло Олексійович – лікар з лікувальної фізкультури та спортивної медицини.

При поліклініці функціонує денний стаціонар на 77 ліжок за профілями: терапевтичний, неврологічний, кардіологічний, хірургічний, офтальмологічний, отоларингологічний, гінекологічний (при жіночій консультації).

  • Завідуючим денним стаціонаром працює лікар терапевт вищої категорії Загороднов Микола Іванович.